Serwis agregatów pompowych

 Serwis agregatów pompowych, części zamienne

Świadczymy usługi w zakresie serwisu agregatów pompowych wszystkich marek znajdujących się w naszej dystrybucji. Będąc autoryzowanym dystrybutorem Flygt, Viesse Pompe, Caffini, Geco Power, Victor Pumps,BBA Pumps, Godwin, Lombardini czy Towerlight, możemy zagwarantować konkurencyjne ceny części zamiennych i pełne możliwości serwisowania poszczególnych pomp.

Części zamienne Flygt, Godwin, Towerlight, Geco Power , BBA Pumps i inne

Oferta obejmuje usługi serwisowe części hydraulicznej jak i w większości przypadków jesteśmy w stanie przeprowadzić prace przeglądowe i serwisowe w zakresie silników.

Zapewniamy dostawę pełnego asortymentu części zamiennych do agregatów pompowych takich jak:  uszczelki, wirniki, płyty ścierne, wały, sprzęgła uszczelnienia mechaniczne, pasy napędowe, segmentowe , zębate, sprzęgła, łopatki i membrany pomp próżniowych, membran i zaworów pomp przeponowych, miski tłoka, zawory gumowe i cylindry do pomp tłokowych. W ofercie także kompletne pompy próżniowe oraz części silników Lombardini, VM Motori VM 2105 e2, VM 3105 e2,  Perkins, Hatz 1D81, 2M41, 3M41, 4M41.

Z uwagi na to że świadczymy usługi wynajmu agregatów pompowych, w  wielu przypadkach jesteśmy w stanie zaproponować na czas usuwania awarii, wynajem pomp zastępczych, na bardzo preferencyjnych warunkach cenowych.

Dysponujemy także serwisem wyjazdowym, choć specyfika urządzeń, z reguły rekomenduje przeglądy i naprawy w warunkach warsztatowych.
Serwis pomp i agregatów pompowych

Polecane usługi serwisowe: 

  • serwis agregatów pompowych Flygt
  • serwis BBA Pumps
  • serwis pomp Caffini
  • serwis Geco Power
  • serwis pomp Godwin
  • serwis pomp Towerlight

Zapraszamy do współpracy!